Fındıklı'da kadınlara saldıran erkek karakola sığındı

Rize'nin Fındıklı ilçesinde tartıştığı kadınlara saldıran Mustafa Alyazıcı isimli kişi, halkın tepkisi ile karşılaşınca elindeki bıçakla karakola sığındı.Rize'nin Fındıklı ilçesinde, sosyal...

GÜNDEM 21.08.2020 - 09:54 21.08.2020 - 09:54

Rize'nin Fındıklı ilçesinde tartıştığı kadınlara saldıran Mustafa Alyazıcı isimli kişi, halkın tepkisi ile karşılaşınca elindeki bıçakla karakola sığındı.

Rize'nin Fındıklı ilçesinde, sosyal medya hesabından yaptığı hakaretler nedeniyle kendisinden şikayetçi olan kadınlarla sokakta karşılaşan Mustafa Alyazıcı isimli şahıs, kadınların tepkisi üzerine bıçak çekti. Çevredekilerin tepkisi üzerine Alyazıcı, hızla olay yerinden uzaklaşarak elindeki bıçakla karakola sığındı.Arbede sırasında bir kişi düşerek yaralandı ve hastaneye kaldırıldı. Olay hızla bütün ilçede duyuldu. Kadınlara destek için karakol ve hastene önünde toplananlar Mustafa Alyazıcı'nın tutuklanmasını istedi.

DAHA ÖNCE DE HAKARETLERİ NEDENİYLE GÖZALTINA ALINMIŞTI

Mustafa Alyazıcı, geçtiğimiz aylarda Fındıklı'da yaşanan "kayyum" iddialarının ardından sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla Belediye Başkanı Çervatoğlu'nu destekleyen kadınlara ağır hakaretlerde bulunmuş, gözaltına alınmış ve serbest bırakılmıştı.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@