Erzurum'da çoğunluğu daha önce AKP ve MHP’ye üye olan 400 kişinin İYİ Parti'ye katıldığı aktarıldı. Katılımcıların il başkanlığı binasına sığmaması üzerine üye töreni sokağa taştı.

İYİ Parti Erzurum İl Başkanlığı'nda, çoğunluğu önceden AKP ve MHP’li olan çeşitli partilerden 400 kişinin partiye katılması dolayısıyla tören yapıldı. Katılımın beklenenin üstünde olması nedeniyle üye töreni binadan sokağa taştı. 

Sözcü'den Orhan Bozkurt’un haberine göre, İYİ Parti İl Başkanı Melih Kırkpınar, 400 kişiyi tek tek kutlayarak rozetlerini taktı.

"ÜYE SAYIMIZ HER GÜN ARTIYOR"

Tören sırasında konuşma yapan Kırkpınar, üyelik çalışmalarının bundan sonrada devam edeceğine belirterek, şöyle konuştu:

Gözden kaçırmayın

Gazeteci İsmail Saymaz: "AK Parti, Cahit Özkan’dan istifa etmesini istedi" Gazeteci İsmail Saymaz: "AK Parti, Cahit Özkan’dan istifa etmesini istedi"

"Üye sayımız her gün artıyor. Bugün 400 kişilik bir katılım oldu, önümüzdeki günlerde toplu katılımlar artarak devam edecek. Biz tüm teşkilatlarımızla birlikte sürekli halkın içindeyiz. İnsanlarımız samimiyetimize inandıkları için partimize teveccüh çok fazla."