Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün saat 14.00'te AKP Genel Merkezi'nde toplantı çağrısı yaptı. Toplantıya bazı bakan yardımcıları ile genel başkan yardımcılarının katılacağı ve toplantının seçim gündemli olacağı ifade ediliyor.

Bakan Akar Azerbaycan'da konuştu: Ermenistan artık tahrikleri bırakmalı Bakan Akar Azerbaycan'da konuştu: Ermenistan artık tahrikleri bırakmalı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün saat 14.00'te AK Parti Genel Merkezi'nde bazı bakan yardımcıları ve genel başkan yardımcıları ile bir araya gelme çağrısı yaptı. Sürpriz toplantı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programında yer almıyordu.

CNN TÜRK muhabiri Arda Erdoğan'ın haberine göre, AKP Genel Merkezi'nde yapılan sürpriz toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan hem genel başkan yardımcılarıyla hem de davet edilen bazı bakanlarla bir araya gelecek. Gazeteci Arda Erdoğan, AKP milletvekili Özlem Zengin'in toplantıya girişini de aktardı. AKP Sözcüsü Ömer Çelik, Tanıtım ve Medyadan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir'in toplantıya katıldığı edinilen bilgiler arasında.