Erdoğan, yardım gönderen ülkelere ve uluslararası kurumlara teşekkür etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yardım çağrılarına yanıt veren ve orman yangınlarıyla mücadele için yardım gönderen ülkelerin liderlerine teşekkür etti.

GÜNDEM 03.08.2021 - 16:11 03.08.2021 - 16:17

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, orman yangınlarıyla mücade için yardım gönderen ülkelere teşekkkür etti. "Orman yangınlarıyla mücadelemizde desteğini, geçmiş olsun dileklerini, taziyelerini ileten, yardıma hazır olduklarını bildiren, yardım gönderen tüm dost ülke ve organizasyonlara milletim adına teşekkür ediyorum" diyen Erdoğan, bu zorlu sürecin en kısa sürede atlatılacağını söyledi.

"ÜLKEM ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Erdoğan'ın açıklamasında şu cümleler yer aldı: "Özellikle ilk andan itibaren desteklerini esirgemeyen Can Azerbaycan’ın Cumhurbaşkanı, değerli dostum İlham Aliyev’e, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’e, İspanya Başbakanı Pedro Sanchez’e ülkem adına teşekkür ediyorum. Komşumuz İran’ın Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Katar Emiri Şeyh Temim, Hırvatistan Cumhurbaşkanı Zoran Milanovic ve Ukrayna Cumhurbaşkanı Volodimir Zelenski’ye gösterdikleri güçlü dayanışmadan dolayı şükranlarımı sunuyorum."

erdogan-6

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@