Ensar Vakfı referanslı Nazif Yılmaz, Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcısı oldu

Resmi Gazete'de yayımlanan kararla, Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ahmet Emre Bilgili görevden alındı.

EĞİTİM 08.01.2022 - 11:17 08.01.2022 - 11:22

Resmi Gazete'de yayımlanan kararla, Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ahmet Emre Bilgili görevden alındı. Yerine ise, Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz atandı. 

DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRÜ ATANDI

Gece yayımlanan Resmi Gazete'de, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan bir atamayla, söz konusu bakanlıkta bir deprem daha meydana geldi. Resmi Gazete'de yayımlanan kararla, Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ahmet Emre Bilgili görevden alındı. Bakan Yardımcılığına Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz atandı. 

ENSAR VAKFI VE ÖNDER İMAM HATİP DERNEĞİ REFERANSLARI

1971 yılında Kayseri - Develi´de doğdu. Lise öğrenimini Develi İmam Hatip Lisesi'nde (1988), lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde (1993) tamamladı. Lisans eğitimi sırasında hafızlık yaptı. Yüksek lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tasavvuf Anabilim Dalı’nda, doktora çalışmasını da Din Eğitimi Anabilim Dalı'nda "İmam Hatip Liselerinde Kur'an-ı Kerim Öğretiminde Yeni Yöntemler ve Materyal Kullanımı" adlı tezi ile Bursa Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi´nde tamamladı.

Nazif Yılmaz’ın, Ensar Vakfı’nda yer aldığı görevler ise şöyle:

1-6

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST