Hatay'ın Antakya ilçesindeki yıkılan Bilgecan Apartmanı'nın enkazı altında polis memuru Barış Berber ile 5 aylık hamile eşi Nur Deniz Berber hayatını kaybetti.

Genç çiftin ölümü yakınlarını yasa boğarken, bebeklerine Beriz ismini koyacakları öğrenildi. Barış Berber'in kız kardeşi Deniz Berber'in sosyal medyadan yazdıkları okuyanları hüzünlendirdi.

Seçim2023 I İlyas Salman TKP'den milletvekili aday adayı oldu Seçim2023 I İlyas Salman TKP'den milletvekili aday adayı oldu

Deniz Berber, "4 ay sonra bebeğiniz geliyordu dünyaya. Ne kadar mutluydunuz. Biliyorum şimdi birliktesiniz cennette. Biz görmedik Beriz'i. Ama o annesi ve babasıyla birlikte. En benim aşkımdın. Nasıl bıraktın beni abim nasıl. Seni çok özledim çok dayanamıyorum. Sen beni korurdun. 'Gururum' derdin. Şimdi kiminle uğraşacağım? Kim yerini dolduracak kim abi? 4 ay sonra baba olacaktın. Beriz doğacaktı. Baba diyecekti sana. Şimdi siz üçünüz Melek oldunuz biliyorum. Sen çok iyi bir polistin. O görevin bana emanet. Seni hep gururlandıracağım. Hep dik yürüyeceğim. Ben Polis memuru Barış Berberin kardeşiyim" dedi.

photo_6023721457349147038_x