Engelliler Günü'nde engellilere özel kuaför hizmeti

Hatay’ın En Başarılı Kadın Kuaförü unvanına sahip olan Eylem Kaya, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde "En Büyük Engel, Sevgisizliktir" diyerek ücretsiz ve özel hizmet veriyor. 

TOPLUM & YAŞAM 03.12.2021 - 15:00 03.12.2021 - 15:09

HABER: DUYGU ERTAŞ

Hataylı kuaför Eylem Kaya, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde engellilerin mutluluğu için özel bir çaba harcıyor. Kuaför salonunda var olan ücretsiz hizmetin sadece 3 Aralık'a özel olmadığını dile getiren kuaför Eylem Kaya, "Bu bir iyilik hareketi bugüne özel değil salonuma gelen engeli kardeşlerimi her zaman ağırlamaktan mutluluk duyuyorum ve sadece onların yüzündeki gülümsemeyi gördüğümde başka hiçbir şeye ihtiyaç duymuyorum" diye konuştu.

YILDA BİR GÜN DEĞİL

Son bir kaç yılda 3 Aralık Dünya Engelliler Günü için özel düzenleme yaptığını, daha fazla kişiye dokunmak, empati kurarak bu farkındalığı artırmak için yola çıktığını aktaran Eylem Kaya, "Yüreklerine dokunabildiğimi hissetmek zaten çok özel bir duygu, bu nedenle maddi tarafını hiçbir zaman düşünmedim" dedi . Kaya, aynı zamanda bugüne kadar yapılan tüm etkinliklerde Hatay’ın değerli insanlarının, firmalarının da desteğinin, çok olduğunu söyleyerek emeği geçen herkese teşekkür etti.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST