Google, Kürtçe dahil 33 dil için çevrim dışı destek sağlayacak Google, Kürtçe dahil 33 dil için çevrim dışı destek sağlayacak

Adalet Nöbeti’ni sürdüren Şenyaşar ailesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Riha’ya yapacağı ziyarete işaret ederek, “Hiçbir seçim vaadi, adalet isteyen annenin çağlığından daha etkili değildir. Erdoğan Urfa’da bir tercih yapacak” dedi. 

Suruç'ta 4 Haziran 2018 tarihinde AKP Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın koruma ve yakınları tarafından eşi ve iki oğlu katledilen Emine Şenyaşar ile saldırılardan yaralı kurtulan oğlu Ferit Şenyaşar’ın, Urfa Adliyesi önünde 9 Mart 2021’de başlattığı Adalet Nöbeti 633’üncü gününde. Pirsûs ilçesindeki evlerinden gelen Emine Şenyaşar ve oğlu Ferit Şenyaşar, adliye önünde nöbet eylemine başladı.   

Aile, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğanın 3 Aralık'ta kente düzenleyeceği ziyarete işaret ederek, “Hiçbir seçim vaadi, çocukları ve eşi gözleri önünde katledilen ve 633 gündür adliye kapısında adalet isteyen annenin çağlığından daha etkili değildir. Bütün onurlu Urfa halkı bu zulmü takip ediyor. @RTErdogan Urfa’da bir tercih yapacak!” paylaşımında bulundu.