Manisa kent merkezinde sabah saat 09.00 sularında başlayan elektrik kesintisi yurttaşları zor durumda bıraktı. Sabah 09.00’da başlayan elektrik kesintisinin saat 16.30’a kadar süreceği öğrenildi.

Sezgin Tanrıkulu'dan elektrik, doğal gaz ve internette KDV’nin yüzde 1'e indirilmesi için kanun teklifi Sezgin Tanrıkulu'dan elektrik, doğal gaz ve internette KDV’nin yüzde 1'e indirilmesi için kanun teklifi

Manisa Merkez Yunusemre ilçesi Cumhuriyet mahallesinde sabah saatlerinde başlayan ve akşam saatlerine kadar süreceği öğrenilen elektrik kesintisi yurttaşları zor durumda bıraktı. Başta eczaneler olmak üzere enerjiye bağımlı iş yerleri jeneratörle enerji sağlamaya çalışıyor. Kesinti ile ilgili Dokuz8Haber’e konuşan bir yurttaş, kesintinin önceden duyurulmasının önlem almalarını kolaylaştıracağını, özellikle yaz ayında habersizce yapılan bu tür kesintilerin kendilerini mağdur ettiğini bildirdi. Gediz AŞ müşteri hizmetlerinde alınan bilgiye göre, sabah saatlerinde başlayan elektrik kesintisi saat 16.30’a kadar devam edecek.