Elbistan Belediye Başkanı koronavirüse yakalandığını açıkladı

AKP’li Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, koronavirüs testinin pozitif çıktığını ve evinde karantinada olduğunu duyurdu.Kahramanmaraş'ın Elb...

GÜNDEM 22.09.2020 - 21:12 22.09.2020 - 21:12 Dokuz8 Haber

AKP’li Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, koronavirüs testinin pozitif çıktığını ve evinde karantinada olduğunu duyurdu.

Kahramanmaraş'ın Elbistan Belediye Başkanı AKP’li Mehmet Gürbüz, koronavirüs (Covid-19) testinin pozitif çıktığını açıkladı. Gürbüz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, sağlık durumunun iyi ve evinde karantinada olduğunu aktardı.DHA'nın aktardığı habere göre, halsizlik şikayetiyle dün akşam Elbistan Devlet Hastanesi'ne giden Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz'e koronavirüs testi yapıldı. Bugün akşam saatlerinde Gürbüz'ün test sonucu pozitif çıktı.

"AİLEMLE BİRLİKTE KARANTİNADAYIM"

Gürbüz, sağlık durumunun iyi olduğunu belirterek, şu açıklamada bulundu:"Değerli dostlarım, dün akşam halsizlik şikayetiyle gittiğim hastanede yapılan Covid-19 testimin sonucu maalesef pozitif çıktı. Şu an durumum gayet iyi. Bir süre ailemle birlikte karantinada olacağım. Sağlıklı günlerde görüşmek ve daha çok çalışabilmek dileği ile."

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@