Efeler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri, yarıyıl tatilinde olan öğrencilerin verimli zaman geçirmeleri için bir dizi etkinlik hazırladı.

Efeler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri, hazırladığı kültür-sanat etkinlikleri ile yarıyıl tatilindeki öğrencileri hem eğlendirdi hem de bilgilendirdi. Aydın Kültür Merkezi Hidayet Sayın Salonu’nda Efelerli çocuklarla ve aileleriyle buluşan Narlıdere Belediyesi Çocuk Senfoni Orkestrası, izleyicilere unutulmaz bir gün yaşattı. Sanatçılar, gösterdikleri performansla büyük beğeni topladı. 

Etkinliğe katılanlar arasında Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin de yer aldı. Engin ve Efeler Belediyesi Başkan Vekili Abidin Arslan, konserin sonunda orkestraya çiçek ve çeşitli hediyeler sundu.

Efeler’in yeşil alanlarına bakım yapılıyor Efeler’in yeşil alanlarına bakım yapılıyor

BAŞKAN ENGİN’DEN EFELER BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR

Dinletinin sona ermesinin ardından sahneye çıkan Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, misafirperverliği ve sanata verdiği önem dolayısıyla Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay ve belediye ekibine teşekkür etti. Engin, konuşmasının devamında şunları söyledi:

“Sanat, çocukluktan başlayıp ileri yaşlara kadar devam edecek bir çaba. İnşallah çocuklarımız dünya çapında güzel konserler verecek ve ülkemizi temsil edecek.”

Efeler Belediyesi Başkanvekili Abidin Arslan ise “Bu etkinliğin gerçekleşmesinde büyük emeği geçen başta sanatçılarımız olmak üzere Efeler Belediyesi personeline çok çok teşekkür ederim. Bundan sonraki çalışmalarda başarılar dilerim. Sizlere de katıldığınız için çok teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.