Denizlispor Başkanı Ali Çetin ve ailesi polis tarafından darp edildi

Süper Lig ekiplerinden Yakutel Denizlispor Başkanı Ali Çetin ve ailesi tatil için gittikleri Muğla'nın Fethiye ilçesinde polisler tarafından darp edildi.https://www.youtube.com/watch?v=1hl8D...

YEREL 15.08.2019 - 10:36 16.07.2021 - 22:52

Süper Lig ekiplerinden Yakutel Denizlispor Başkanı Ali Çetin ve ailesi tatil için gittikleri Muğla'nın Fethiye ilçesinde polisler tarafından darp edildi.

https://www.youtube.com/watch?v=1hl8DTjYD_w&feature=youtu.beMuğla'da Fethiye Balık Halinde yaşanan olaylar, Çetin ve ailesinin bir restoranda yaşadığı rezervasyon problemi ile başlarken, restoran sahibi ile tartışan Çetin ailesine polis orantısız güç kullandı. Başkan Ali Çetin'e polise mukavemet etmediği halde biber gazıyla müdahale edildi.  Ali Çetin polise, "Ben kulüp başkanıyım yarından sonra maçım var, bakanlar ve çok sayıda bürokrat bu maça katılacak" derken polisin, "Senin kulübünün de,bakanının da cumhurbaşkanının da" şeklinde cevap verdiği ileri sürüldü.

"BURADA KANUN BİZİZ"

Olayda yaralanan Başkan Ali Çetin'in oğlu Avukat Evrim Çetin’in, polisin biber gazıyla müdahalesine “Bu yaptığınız kanunlara aykırı” diyerek tepki göstermesine karşın, polisin “Kanun biziz sen neden bahsediyorsun” dediği öne sürüldü.Evrim Çetin, polislerin Cumhurbaşkanı’na kadar hakaret ettiğini; abisini, babasını ve kendisini acımasızca darp ettiklerini iddia etti. Bir avukat olarak kendisinin ve ailesinin can güvenliğinin bulunmadığını söyleyen Evrim Çetin, “Polis şiddetine karşı sesime kulak verin, tepkisiz kalmayın” çağrısında bulundu.Olaya karışan tüm polislerden şikayetçi olan Çetin ailesi, sabaha karşı Fethiye Günlükbaşı Polis Karakolu’ndan ayrıldı.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@