Dark’ı, başrol oyuncuları anlattı: Bazen biz de anlamıyoruz

Dark dizisinin oyuncuları anlaşılması zor olduğu belirtilen diziyi anlattı. MovieGraf Youtube kanalındaki röportaja katılan Dark’ın başrol oyuncuları Jonas Kahnwald karakterini canlandıran Louis H...

KÜLTÜR & SANAT 29.06.2020 - 17:56 29.06.2020 - 17:56 Dokuz8 Haber

Dark dizisinin oyuncuları anlaşılması zor olduğu belirtilen diziyi anlattı. MovieGraf Youtube kanalındaki röportaja katılan Dark’ın başrol oyuncuları Jonas Kahnwald karakterini canlandıran Louis Hofmann ve Martha Nielsen karakterini canlandıran Lisa Vicari, dizinin anlaşılmasının zor olduğunu söyledi.

27 Haziran’da 3. Sezonu yayına giren Netflix’in dünyaca ünlü dizisi Dark’ın karmaşık ve anlaşılması zor olduğu konusunda bir çok yorum yapılıyor.Bu konuyu MovieGraf Youtube kanalında yaptığı röportajda dizinin başrol oyuncularına soran Ali Aktaş, başrol oyuncularının da izleyenlerle aynı konudan şikayetçi olduğunu belirtti. Jonas Kahnwald karakterini canlandıran Louis Hofmann ve Martha Nielsen karakterini canlandıran Lisa Vicari, dizinin anlaşılmasının oldukça güç olduğunu, bu yüzden sık sık yönetmene başvurduklarını ve sadece kendi karakterlerine odaklandıklarını söylediler.https://www.youtube.com/watch?v=5fAg8bWY2R4&feature=emb_title

"DARK'I İZLERKEN NOT ALAN ARKADAŞLARIM VAR"

Konuya dair Martha Nielsen karakterini canlandıran Lisa Vicari’ye “Dark, anlaşılması güç olan bir dizi ve izlerken not alan arkadaşlarım var. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?” sorusunu yönelten Ali Aktaş’a Vicari’nin cevabı şöyle oldu:“Bazı sahneler bizim için bile anlaması oldukça zor. Fakat bizim yanımızda her zaman yönetmenimiz oluyor. Tüm sorularımızı cevaplayabilecek biri. O yüzden bizim büyük bir avantajımız var. Bir şeyi anlamadığımız zaman ona soruyoruz ve senaryoyu defalarca okuyabiliyoruz.Fakat hala sezonu izlerken, benim dahil olmadığım hikayelere ve sahnelere çok şaşırıyorum.”

"YENİ SEZONDA KAFAM KARIŞTI"

Jonas Kahnwald karakterini canlandıran Louis Hofmann ise şöyle diyor:“Yeni sezonda tabii ki kafam karıştı. Yönetmene ve diğer yapımcı Jantje’ye (dizinin senaryosunu yazan kişi) soru sormak zorunda kalıyorum. Fakat şunu söylemek isterim; senaryoyu bir kere okuduktan sonra diğer karakterlerin hikayelerini bir kenara koyuyorum ve sadece kendi karakterime odaklanıyorum. Bence hepimiz böyle yapmak zorundayız. Çünkü diğer türlü çevremizde olup bizi etkilemeyen olaylar yüzünden kafamız karışabilirdi. Sadece kendi karakterime ve gelişimime odaklanmak istedim.Aslında biraz komik. Üçüncü sezonu izlediğimde kendimi bir fan veya normal bir izleyici gibi hissettim. Çünkü diğer şeyleri tamamen unutmuştum ve senaryoyu okuyalı da baya olmuştu. Sebebi de sadece kendi karakterimin hikayesine odaklanmamdı ve bazen fanların dizi hakkında benden çok şey bildiklerini düşünüyorum. Tüm o teoriler, Dark’ta olabilecekler hakkında baya düşünmeleri. Aslında onlar benden çok çok fazla şey biliyorlar.”

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@