Cüneyt Özdemir ile Rasim Ozan Kütahyalı arasında 'Kafan güzel' tartışması yaşandı

YouTube'da canlı yayın yapan Cüneyt Özdemir, konuğu Rasim Ozan Kütahyalı'nın "Kafan güzel" demesine sert tepki gösterdi. Özdemir ile Kütahyalı arasında 'yandaşlık' tartışması da yaşandı.Gaze...

GÜNDEM 09.11.2020 - 08:55 09.11.2020 - 08:55

YouTube'da canlı yayın yapan Cüneyt Özdemir, konuğu Rasim Ozan Kütahyalı'nın "Kafan güzel" demesine sert tepki gösterdi. Özdemir ile Kütahyalı arasında 'yandaşlık' tartışması da yaşandı.

Gazeteci Cüneyt Özdemir, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın istifasına değindiği YouTube yayınına konuk olan Rasim Ozan Kütahyalı arasında sert bir tartışma yaşandı. Kütahyalı, Özdemir'e "Gece bağladın beni kafan da güzel" deyince Özdemir bu sözlere sert tepki gösterdi.

"SENİN YAPTIĞIN BU BEL ALTI VURUŞLAR HOŞ DEĞİL"

Özdemir, "Nereden uyduruyorsun bunları, su içiyorum burada, senin yaptığın bu bel altı vuruşlar hoş değil" diyerek tepki gösterdi.Kütahyalı ise, Özdemir'e yönelik bu ifadesini 'olumlu anlamda' söylediğini iddia etti ve "Ben seküler bir adamım, ben de arada içki içen bir adamım" ifadelerini kullandı.Özdemir de Kütahyalı'ya "Ben hayatım boyunca yayın sırasında içmem, sen bunu bilmezsin yayıncı olarak" dedi.İkili arasında ayrıca 'yandaşlık' tartışması da yaşandı.

"MUHALEFETÇİLİK OYNUYORSUN"

Kütahyalı, Özdemir'e yönelik "Sen muhalefetçilik oynayıp popülizm yapıyorsun, sonra iktidar medyasında çalışıyorsun" ifadelerini kullandı.Özdemir ise, Kütahyalı'nın bu ifadelerini "Ona bağımsız gazetecilik deniyor" ifadeleriyle yanıt verdi ve "Ne zaman ki dayak yedin, o kuyuya düştün bizim neler yaşadığımızı anladın" dedi.https://twitter.com/dokuz8haber/status/1325679624291020800

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST