ERKAN KARACA

Çorum Belediyesi tarafından Recep Tayyip Erdoğan Caddesi üzerinde yapılan Bedesten ve Çok Katlı Yeraltı Otoparkı inşaatında dün akşam saatlerinde çökme yaşandı. Kazada yaralanan 2 işçi hastaneye kaldırıldı.

Çorum Belediyesi tarafından Recep Tayyip Erdoğan Caddesi üzerinde yapılan Bedesten ve Çok Katlı Yeraltı Otoparkı inşaatında dün akşam saatlerinde çökme yaşandı. Betonun ağırlığına dayanamayan kalıpların çökmesi sonucu inşaat içerisinde bulunan İbrahim Kürtoğlu (54) ve Bekir Güven (53) yaralandı. İhbar üzerine olay yerine 112 ekipleriyle birlikte itfaiye ve polis ekipleri de sevk edildi. Yaralı işçiler itfaiye ekiplerinin de yardımıyla göçük altından çıkarıldı.

CHP Onikişubat İlçe Başkanı: Karanfil Sitesi'ne hangi kafa neye dayanarak önce ağır hasar verip sonra hafif hasara çeviriyor? CHP Onikişubat İlçe Başkanı: Karanfil Sitesi'ne hangi kafa neye dayanarak önce ağır hasar verip sonra hafif hasara çeviriyor?

Yaralı işçiler, ilk müdahale olay yerinde yapıldıktan sonra ambulansla Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ

  • Yaralı İşçilerin Ambulanslara Taşınması
  • Olay Yeri Detay