Gözden kaçırmayın

Bağlar Belediyesi taşınmazı 1 yıllığına İletişim Başkanlığı’na verildi Bağlar Belediyesi taşınmazı 1 yıllığına İletişim Başkanlığı’na verildi

CHP, ilk olarak Mersin’de başlattığı ve bayramdan sonra da devam edecek olan “Milletin Sesi” mitinglerinin ilk durağı belli oldu. 21 Mayıs’ta Bursa’da olacaklarını söyleyen CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, “Vatandaşın kendi sözünü söylediği bir miting olacak” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, CHP'nin Mersin’de başlattığı ve bayramdan sonra da devam edecek olan “Milletin Sesi” mitingleri ile ilgili açıklama yaptı. Cumhuriyet'ten Sarp Sağkal'ın haberine göre, ilk olarak 21 Mayıs’ta Bursa’da olacaklarını söyleyen Salıcı, “Bursa’da arkadaşlarımız bayram süresince çalışmalara başlayacaklar. Bayramdan sonra da iki haftalık bir hazırlık süremiz olacak. Bu süre içinde milletvekillerimiz, parti meclisi üyelerimiz tıpkı Mersin mitinginde yaptığımız gibi şehirde vatandaşla buluşacaklar. Sorunlarını dinleyecekler, mitingden haber verecekler” bilgisini paylaştı.

Salıcı şu ifadeleri kullandı:

“Yapacağımız, Milletin Sesi mitingi olacak. Dolayısıyla vatandaşın kendi sorunlarını anlattığı, kendi sözünü söylediği bir miting olacak. Bütün sorun yaşayan kesimlerin içinden vatandaşlar kürsüde kendi sıkıntılarını anlatacak"