CHP lideri Kılıçdaroğlu, her hafta bir ilde grup toplantısı düzenleyecek. CHP Genel Başkan Koordinatör Başdanışmanı Erdoğan Toprak, “2 Ağustos’ta Ağrı’dan başlayacağız. 9 Ağustos’ta Edirne’de olacağız” dedi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin yaz dönemi saha çalışmaları kapsamında her hafta bir ilde grup toplantısı düzenleyecek.

Nevşehirli esnaf Akşener'e dert yandı: Bir senede yangın yerine çevirdiler memleketi Nevşehirli esnaf Akşener'e dert yandı: Bir senede yangın yerine çevirdiler memleketi

Söz konusu çalışmalara ilişkin Cumhuriyet’e konuşan CHP Genel Başkan Koordinatör Başdanışmanı Erdoğan Toprak, “Grup toplantılarımıza 2 Ağustos’ta Ağrı’da başlayacağız. 9 Ağustos’ta Edirne’de olacağız. Türkiye’nin doğusundan batısına her yerde olacağız. Yaz aramız olmayacak, grup toplantılarımızla halkın arasında olacağız” ifadelerini kullandı.

Partiden geniş katılımla illerde olacaklarını vurgulayan Toprak, “Milletvekillerimiz, MYK’miz, parti meclisi üyelerimiz herkes toplantılara katılacak. Biz artık seçim takviminde gibi çalışıyoruz. Ülke yönetilemez bir durumda. Sayın Kılıçdaroğlu yerel seçimlerden sonra pandemi demeden Türkiye’nin birçok iline gitti. Şu an bu ziyaretleri devam ettiriyor” diye konuştu.

Grup toplantılarının geniş katılımlı olacağını da vurgulayan Toprak, “Grup toplantılarımız vatandaşa açık olacak. Sonrasında bize sorularını soracaklar. O bölgenin kanaat önderleri, esnafları, muhtarları herkes toplantılarımıza katılabilecek. Herkesi de davet ediyoruz. Genel başkanımız salı günleri yine saat 13.30’da ulusa seslenişini yapacak sonra vatandaşlar konuşacak. Onların dertlerini dinleyeceğiz ve çözüm önerilerimizi anlatacağız” bilgisini paylaştı.