Burhaniye Belediyesi’nde en düşük işçi maaşı 11 bin 100 TL oldu Burhaniye Belediyesi’nde en düşük işçi maaşı 11 bin 100 TL oldu

Ceyhan Belediyesi, ilçe genelinde başlattığı asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

Ceyhan Belediyesi, ilçedeki tüm sorunlu yolları asfaltlamak üzere başlattığı çalışmaları, yapılan planlama dahilinde etap etap hayata geçiriyor.

Kaya Köker Caddesi, Kaldırım ve Şehit Hacı İbrahim Mahallesi ile İbrahim Güler Sokak’taki asfaltlama çalışmalarını tamamladıklarını kaydeden Başkan Hülya Erdem, Altıgöz Mahallesi’nde parke çalışması, Kızılay Caddesi’nde de kaldırım onarım işlemlerinin devam ettiğini kaydetti.

Başkan Erdem, “Şükürler olsun ki asfalt ve kaldırım sorunumuzun büyük bir kısmını çözdük. Ekiplerimiz dur durak bilmeden çalışmaya devam ediyor” dedi.

“ESNAFLA OMUZ OMUZAYIZ”

İlçe genelindeki esnaf ve sanatkarları belirli periyotlarla ziyaret eden Başkan Erdem, ilçe ekonomisinin bel kemiği esnaf ve sanatkarların yanında yer almaya devam edeceğini vurguladı. Başkan Erdem, “Esnaf ziyaretlerimize devam ediyoruz. Yaşamın her anında her alanında komşularımızla yan yana, omuz omuzayız” diye konuştu.