Çerkezköy Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü tarafından başlatılan asfalt çalışmaları kapsamında 12 mahallede sıcak asfalt kaplama faaliyeti devam ediyor.

Sıcak asfalt kaplama çalışmalarını yerinde inceleyen Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Bağlık Mahallemizde Yolcu, Zeybek, Sultan, Alp, Tolga, Orkinos, Funda ve Efe Sokakları sıcak asfalt ile kapladık. Daha sonra Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallemizde Konyalı, Hasan Çavuş, Kocatürk, Simge, Dil, Etiler, Çakar, Tezgel, Gezer, Tokuçlar, Bayraktar, Mescit, Kaş ve Haskolar sokaklarda asfaltlama çalışmalarımızı tamamladık. Ardından Fevzipaşa Mahallemizde Eymen, İsa Çavuş, Akman, Sevecen, Pekcan ve Yılmaz Sokakları sıcak asfalt ile kapladık” ifadelerini kullandı.

“180 BİN METREKARELİK YOL AĞINI SICAK ASFALT İLE KAPLAYACAĞIZ”

Başkan Akay, “Kızılpınar Mahallemizde ise Başaran, Yener, Berk ve Tosun sokakları asfaltladık. Yıldırım Beyazıt Mahallemizde Levent, Baran ve Gökgöz sokaklarımızı da sıcak asfalt ile kapladık. Sıcak asfalt çalışmaları kapsamında bugün de Fatih Mahallemizdeydik. Fatih Mahallemizde ise Mensur, Uğurlu, Üzümlü ve Altıntaş sokaklarımızı sıcak asfalt ile kapladık. 12 mahallemizde de sıcak asfalt çalışması gerçekleştirilecek. 32 bin ton sıcak asfaltın kullanılacağı çalışmalarımız bittiğinde kentimiz genelinde yaklaşık 180 bin metrekarelik yol ağını sıcak asfalt ile kaplamış olacağız” açıklamalarında bulundu.

Tepebaşı'nda yetişkinler için seramik ve cam kursları başlıyor Tepebaşı'nda yetişkinler için seramik ve cam kursları başlıyor