Bursa'da park halindeki araçta çıkan yangın sonrasında araç sahibi ile mahalleli arasında gerilim yaşandı. Polisin araya girmesiyle gerilim son bulurken, yanan araç kullanılmaz hale geldi.

Bursa'nın Osmangazi ilçesi Muradiye mahallesinde dün akşam yaşanan olayda park halindeki bir araç henüz bilinmeyen bir nedenle yanmaya başladı. Alevler kısa sürede büyürken, yangını fark eden mahalleli itfaiye ve polis ekiplerine haber verdi. Otopark alanında vatandaşların kendi araçlarını kurtarma anları saniye saniye kameralara yansıdı.  Bu esnada, yanan aracın etrafında bulunan araçlarını kurtarmaya çalışan vatandaşlar ile yanan aracın sahibi arasında arbede yaşandı. Kısa sürede büyüyen arbede kavgaya dönüşürken, polis ekipleri takviye kuvvet çağırdı. Tüplü olduğu öğrenilen araç ise yanarak kullanılmaz hale geldi. (İGFA)

Bebeğinizde bu pudrayı kullanmayın: Bütün dünyada toplatılmaya başlandı, asbest tespit edildi Bebeğinizde bu pudrayı kullanmayın: Bütün dünyada toplatılmaya başlandı, asbest tespit edildi