Başkanlık makamında düzenlenen imza törenine Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Tüm Bel-Sen Balıkesir Şube Başkanı İlker Omar Demiray, sendika yöneticileri ve personel katıldı. Sözleşme kapsamında belediyede görevli tüm sözleşmeli ve kadrolu devlet memurlarına; yemek yardımı, ulaşım yardımı, bayram ikramiyeleri, öğrenim yardımları, evlenme yardımları ile çeşitli kalemlerde iyileştirmeler yapıldı.

Başkan Deveciler, "Bu ekonomik koşullarda, memur arkadaşlarımızı bir nebze olsun rahatlatacağımızı düşünüyoruz, biz bir ekibiz, personellerimizin haklarının destekçisi olmaya devam edeceğiz. Yeni sözleşmemiz hayırlı olsun" dedi.

Erzincan'da şiddetli fırtına cami minaresini devirdi, çatılarda hasar oluşturdu Erzincan'da şiddetli fırtına cami minaresini devirdi, çatılarda hasar oluşturdu

Balıkesir’de 2023 yılının en iyi sözleşmesini Burhaniye Belediyesi ile imzaladıklarını ve Başkan Deveciler'in destekleri için teşekkür ettiklerini belirten Tüm Bel-Sen Balıkesir Şube Başkanı İlker Omar Demiray da "İki yıl önce yaptığımız sözleşmeden sonra bu yılda en iyi sözleşmeyi yapmanın sevincini yaşıyoruz” diye konuştu.