Bornova Belediyesi, “Ailemize Hoş Geldin Bebek” projesiyle yeni bebek sahibi olan ailelerin mutluluğunu paylaşıyor. Yeni doğanları ziyaret eden ekipler, aileye yeni katılan minik bireyler için hazırlanan özel paketleri dağıtıyor.

CHP Çorum İl Başkanı Tahtasız: AKP hükümeti yargının üzerinden elini çekmelidir CHP Çorum İl Başkanı Tahtasız: AKP hükümeti yargının üzerinden elini çekmelidir

Bornova Belediyesi'nin “Ailemize Hoş Geldin Bebek” projesi kapsamında 550 aile ziyaret edilerek bebeklere yönelik şampuan, bebek yağı, tırnak makası, biberon, alt değiştirme bezi, bebek bezi ve ıslak mendilden oluşan hediyeleri verildi.

Bornova’da 0-6 aylık bebekleri olan ve ‘Ailemize Hoş Geldin Bebek’ uygulamasından yararlanmak isteyen aileler belediyenin 999 1919 numaralı İletişim Merkezi’ni arayarak kayıt oluşturabiliyor.

Miniklere sağlık ve mutluluk dileyen Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ,  “Her yeni doğan bebek yarına bir umut, geleceği aydınlatacak yeni bir ışıktır. Ailelerimizin bu güzel günlerinde yanlarında olmak bizim için de ayrıcalık. Tüm bebeklerin mutlu büyüdüğü bir dünya diliyorum” dedi.