Bilecik Belediyesi, Bilecik Kent Konseyi ve Bisikletliler Derneği Bilecik Temsilciliği iş birliğiyle hazırlanan, çevre ve doğanın korunmasına yönelik farkındalık oluşturmayı hedefleyen etkinlikler, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü tarafından teşekkür plaketiyle ödüllendirildi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Mustafa Budak ve Şube Müdürü Adnan Kolaç; Bilecik Kent Konseyi Başkanı Seyfi Özgen ve Bilecik Belediyesi Bisiklet Antrenörü Hakan Yavuz’u ziyaret ederek, çevre ve doğayı korumak üzere düzenlenen etkinlikler için teşekkür plaketi verdi. Düzenlenen aktivitelerin doğa ve çevrenin korunmasına yönelik bilinçlenme ve farkındalık oluşturduğuna dikkat çeken İl Müdürü Mustafa Budak, Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, Kent Konseyi Başkanı Özgen ve Bisiklet Antrenörü Yavuz’a teşekkür etti.

Pazaryeri Müftülüğü'ne Dr. Şerif Gedik atandı Pazaryeri Müftülüğü'ne Dr. Şerif Gedik atandı

Kent Konseyi Başkanı Seyfi Özgen, şunları söyledi:

"Belediye Başkanlığımız ile birlikte gerçekten güzel çalışmalar yapıyoruz. Haziran ayında Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü ile ‘Dünya Çevre Haftası’ ve ‘Dünya Bisiklet Günü’nde belediyemiz ve Bisikletliler Derneği Bilecik Temsilciliği iş birliğinde Atatürk Şehir Ormanı’nda birçok etkinlik yapıldı. Bunun dışında gerek atıkların toplanması gerek geri dönüşüme katkı sağlaması açısından birçok çalışmamız oldu ve bunun devamı da olacak. Doğayı ve çevreyi korumamızı sağlayacak bu türden farkındalık oluşturan faaliyetlerimizin devamı gelecek. Bu aktiviteleri gerçekleştirmemizde bizlere katkı sunan Başkan Vekilimiz Melek Mızrak Subaşı ve tüm paydaşlara teşekkür ediyorum.’’