Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde şehitler için saygı duruşunda bulunulması ve sonrasında İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda konuşan Belediye Başkanvekili Melek Mızrak Subaşı, aynı anda sevinç ve hüznü bir arada yaşadıklarını belirterek, şunları söyledi:

Bilecik Belediye Başkanvekili Subaşı, kadınlar tarafından hazırlanan bahar şenliğine katıldı Bilecik Belediye Başkanvekili Subaşı, kadınlar tarafından hazırlanan bahar şenliğine katıldı

"Bu programı daha önce yapacaktık. Ancak ülke olarak ne yazık ki önce deprem sonra da sel felaketiyle zor bir dönem yaşadık. Dolayısıyla bu programı şimdi yapabiliyoruz. Ben öncelikle emek vererek çalışma hayatını tamamlayan personelimize yaşamlarında sağlık ve mutluluk diliyorum. Kadroya geçen arkadaşlarımıza da başarılı bir çalışma hayatı diliyorum. Bilecik Belediyesi ailesi olarak şehrimiz ve halkımız için çalışmaya devam edeceğiz."

Yemin töreni ve emekli personele teşekkür plaketi verilmesi sonrasında Başkanvekili Subaşı ve çalışanlar, Bilecik Belediyesi Vadi Park’taki akşam yemeğinde bir araya geldi.

Program, Subaşı ve çalışanların hatıra fotoğrafları çektirmesiyle son buldu.