Berat Albayrak: Girişimci ve yatırımcımızın yanındayız

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Kalkınma Fonu'nun girişimcilerin ve yatırımcıların hizmetine sunulduğunu duyurdu ve "Girişimci ve yatırımcımızın yanındayız" açıklamasını yaptı.Hazine...

EKONOMİ 21.10.2020 - 14:13 21.10.2020 - 14:13

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Kalkınma Fonu'nun girişimcilerin ve yatırımcıların hizmetine sunulduğunu duyurdu ve "Girişimci ve yatırımcımızın yanındayız" açıklamasını yaptı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Kalkınma Fonu'nun girişimcilerin ve yatırımcıların hizmetine sunulduğunu duyurdu ve "Girişimci ve yatırımcımızın yanındayız" açıklamasını yaptı. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Twitter hesabından yaptığı açıklama ile teknoloji ve inovasyon alanlarına destek vermeyi hedefleyen Kalkınma Fonu'nun girişimcilerin ve yatırımcıların hizmetine sunulduğunu açıkladı.Albayrak'ın konuya ilişkin açıklaması şu şekilde:"Girişimci ve yatırımcımızın yanındayız! Bölgesel kalkınmaya, teknoloji ve inovasyon alanlarına destek vermeyi hedefleyen "Kalkınma Fonu" girişimcilerimizin ve yatırımcılarımızın hizmetine sunuldu. Üretmeye ve çalışmaya devam!"

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST