Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, “Bugünkü acı haberler karşısındaki üzüntümü tarif etmem imkansız. Canilerin aramızdan aldığı müzisyen Onur Şener’in bir daha kızıyla şarkılar söyleyemeyecek, sahnede sevenleriyle buluşamayacak olması kahredici. Şener’e Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyorum."

"Canımızı acıtan diğer haber ise yine bir kadın cinayeti. Katledilen İlksen Tüzün’e Allah’tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyorum. Bu şiddet sarmalı ülkemizi mahvediyor” açıklamasını yaptı.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan sosyal medya hesabından, istek şarkıyı çalmadığı için katledilen Onur Şener ve eşi tarafından katledilen İlksen Tüzün için başsağlığı mesajı yayınladı. Babacan, şu açıklamayı yaptı:

Emek ve Özgürlük İttifakı İstanbul’da emekçilerle buluştu Emek ve Özgürlük İttifakı İstanbul’da emekçilerle buluştu

“Bugünkü acı haberler karşısındaki üzüntümü tarif etmem imkansız. Canilerin aramızdan aldığı müzisyen Onur Şener’in bir daha kızıyla şarkılar söyleyemeyecek, sahnede sevenleriyle buluşamayacak olması kahredici. Şener’e Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyorum. Canımızı acıtan diğer haber ise yine bir kadın cinayeti. Katledilen İlksen Tüzün’e Allah’tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyorum. Bu şiddet sarmalı ülkemizi mahvediyor.”