İzmir Baro Başkanı Yılmaz: Deprem sonrası sinyal alınamayan 180 bin hat sahibi var İzmir Baro Başkanı Yılmaz: Deprem sonrası sinyal alınamayan 180 bin hat sahibi var

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 4 Şubat günü Aydın’da yapımları tamamlanan projelerin toplu açılışını yapacak. Toplu Açılış Töreni öncesinde, Aydın Atatürk Kent Meydanı’na Erdoğan’ın afişleri ve AKP bayrakları, Aydın bölgesinde elektrik dağıtım ihalesini alan AYDEM şirketine ait araçlar kullanılarak asıldı.

CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, AYDEM logolu araçlarla asılan afişlere ve bayraklara tepki gösterdi. Bülbül’ün sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

“Fatura biraz gecikince elektriği kesen AYDEM’in araçları ve ekipleri; Erdoğan, Aydın’a gelecek diye sokaklara AKP bayrakları asıyor. Halktan aldıkları hizmet bedeliyle AKP’ye hizmet ediyorlar. Size yazıklar olsun! Aydınlı hemşehrilerim 14 Mayıs’ta size bunun hesabını soracak!”

CHP Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Dinç ise sosyal medya hesabından AYDEM’in AKP afişleri ve bayrakları asmasına ilişkin şu mesajı paylaştı: