Aydın Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, çocuklar için perdelerini açtığı ‘Hepimiz Biriz’ adlı oyunu sahnelemeye devam ediyor. Ara tatile girecek olan çocukları, Şükran Güngör-Yıldız Kenter Kültür Merkezi ve Tiyatro Salonu’nda oyun öncesi sürprizler de bekliyor. 

Doç. Dr. Birgül Yeşiloğlu Güler’in yazdığı ‘Hepimiz Biriz’ adlı oyun, 11 Ocak’ta Aydınlı çocuklara kapılarını açtı. Umut Serdar Kaya’nın yönettiği oyun, 22 Ocak saat 12.00’de ve saat 15.00’te Şükran Güngör-Yıldız Kenter Kültür Merkezi ve Tiyatro Salonu’nda sahnelenecek. Ara tatile girecek  olan çocuklara karne hediyesi olarak oyun öncesinde yüz boyama etkinliği ve oyun sonrasında balon dağıtımı yapılacak.

Belediye Başkanı Atabay: Didim’i EMITT fuarında en iyi şekilde tanıtacağız Belediye Başkanı Atabay: Didim’i EMITT fuarında en iyi şekilde tanıtacağız

Oyunun ücretsiz biletleri, Vali Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nden ve oyun öncesinde Şükran Güngör-Yıldız Kenter Kültür Merkezi ve Tiyatro Salonu’ndan temin edilebilecek. Sahnelenmeye devam edilecek oyun 22 Ocak Pazar günü saat 12.00 ve saat 15.00’te, 25 Ocak Çarşamba günü saat 14.00’te ve 1 Şubat Çarşamba günü saat 14.00’te yeniden çocuklarla buluşacak.