Kentte Atakumlular'ın yoğun rağbet gösterdiği 13 noktada ücretsiz ve kotasız wi-fi hizmeti verilmeye başlandı. Kentte ücretsiz internetin verileceği noktalar, şöyle:

Hasan Ali Yücel Gençlik Bilim ve Sanat Merkezi, Banda Aceh Parkı, Atakum Belediyesi Kültür Merkezi (Düğün Salonları), Özgecan Yaşam Merkezi, Down Kafe, Ömer Halis Demir Parkı, Aqua Park, Ata Tohum Merkezi, Lozan Park, Yaşam Park, Aziz Sancar Spor Tesisi, Atakum Belediyesi Ana Binası ve Altınkum Düğün Salonu.

“ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK”

İstanbul'da TEM Otoyolu'ndaki kazada 6 kişi hayatını kaybetti İstanbul'da TEM Otoyolu'ndaki kazada 6 kişi hayatını kaybetti

Uygulama hakkında bilgi veren Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, dijital teknolojinin hızla geliştiği bir ortamda internet kullanımının vazgeçilmez bir ihtiyaç haline geldiğini belirterek, “Bilim ve teknolojinin sürekli ilerlediği, hızla dijitalleşen bir dünyada vatandaşlarımızın gündemden anında haberdar olmalarını ve işlemlerini internet üzerinden güvenli bir şekilde yapabilmelerini istiyoruz. Atakumlulara iletişim özgürlüğü ve rahatlığı sağlamaya çalışıyoruz. Ücretsiz internetin kapsama alanını genişletmek için çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.