Yaşanan deprem felaketi sonrası, birlik içinde yaralar sarılmaya çalışılırken akıllarda bir yandan büyük İstanbul depremi söylentisi de yüksek dille getirilmeye başlandı. Eşine rastlanmamış felaket sonrası, gönülleri rahatlatacak açıklama dünyaca ünlü Astrolog Michaela Astrodan geldi.

Yaşanan felakette birçok yakın dostunu da kaybettiğini ve üzüntüsünü yaşadığını dile getiren Michaela Astro "Astroloji ilmi bir İstanbul depremini önümüzdeki günlerde göstermiyor. Bu demek değil ki rahat edelim, tedbirimizi lütfen alalım. Büyük felaketin ardından herkes üzerine düşeni yapsın. Yakın bir zamanda görünmüyor ama olmayacak demekte değil" dedi.

Son 4 yılın 'en güvenilir' büyükşehir belediye başkanları anketi açıklandı Son 4 yılın 'en güvenilir' büyükşehir belediye başkanları anketi açıklandı

Ünlü Astrolog Michaela Astro, İstanbulluların içini ferahlatır iken bir anlamda tedbir için vaktimiz var uyarısı yaptı. Astro, "Tedbir yolunda bilimi dinlersek, acılarımıza engel olabiliriz" yorumunda bulundu.