İSTANBUL (AA) - Arnica, hayatı kolaylaştıran ürünleriyle Anneler Günü için birbirinden farklı hediye önerileri sunuyor.

Piyasalarda gün sonu Piyasalarda gün sonu

Şirketten yapılan açıklamaya göre, hayatı kolaylaştıran ürünleriyle küçük elektrikli ev aletleri sektörünün önde gelen markalarından olan Arnica, Anneler Günü'nde de hediye seçenekleriyle öne çıkıyor.

Arnica, annesinin hayatını kolaylaştıracak, yaşamına keyif ve sağlık katacak hediye arayışında olanlar için "Arnicam Benim" sloganıyla tüketiciler için hediye alternatifleri sunuyor.

Giderek küçülen yaşama ve çalışma alanlarının temizliği için kullanılan süpürgeler daha az yer kaplayan yeni modelleriyle dikkat çekiyor. Arnica Solara 2 in 1 Şarjlı Dikey Süpürge de rahat kullanım için tasarlanmış hafif ve ergonomik yapısıyla annelerin temizlik için harcadığı zamanı azaltıyor. Dikey süpürge, LED ışıklı motorlu halı fırçası ve LED ışıklı motorlu sert zemin fırçasıyla her tür yüzeyde maksimum emiş gücüyle temizlik yapıyor.

- Sağlıklı öğünler için blender seti

Arnica Diva Trend El Blender Seti, ergonomik tasarımı ve güvenli kullanımıyla tüm sebze ve meyveleri kolayca kesiyor, çift bıçaklı doğrayıcı kabı ve paslanmaz çelik çırpma tellerle kısa sürede lezzetli yemekler hazırlamaya yardımcı oluyor. Ekstra dayanıklı bu ürün, sağlıklı öğünler hazırlamasında annenizin en büyük destekçisi olabilir.

Keyifli arkadaş toplantılarında, neşeli sohbetlerine eşlik edecek Türk kahvesi hazırlayabilmeleri için Arnica Köpüklü Türk Kahvesi Makinesi de annelere alınabilecek hediye alternatifleri arasında bulunuyor. Susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemiyle güvenli bir kullanım sunan kahve makinesinin, paslanmaz çelik gövde ve paslanmaz çelik gizli rezistansıyla uzun kullanım ömrü bulunuyor.