Arda Turan yine yanlış bayramı kutladı

Futbolcu Arda Turan, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı 23 Nisan olarak kutladıktan sonra Ramazan Bayramını da Kurban Bayramı olarak kutladı.Futbolcu Arda Turan bu sefer de...

TOPLUM & YAŞAM 24.05.2020 - 12:53 24.05.2020 - 12:53 Dokuz8 Haber

Futbolcu Arda Turan, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı 23 Nisan olarak kutladıktan sonra Ramazan Bayramını da Kurban Bayramı olarak kutladı.

Futbolcu Arda Turan bu sefer de Ramazan Bayramı'nı Kurban Bayramı'yla karıştırdı.

19 MAYIS'I 23 NİSAN SANMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde 19 Mayıs Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramı2nı kutlamak için sosyal medyadan mesaj yayınlayan Arda Turan, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlamıştı. Gelen tepkiler üzerine açıklama yapan Turan, "Ramazan ayı, oruç tutuyorum. İnsanlık hali, insan dalabilir. Bunda bu kadar büyütecek bir şey yok. Umarım bunu konu eden insanlar, hayatlarında en az benim kadar ülkesine hizmet etme fırsatını bulurlar" demişti.

"KURBAN BAYRAMI KUTLU OLSUN"

Ramazan Bayramı'nın ilk gününde Instagram hesabından kutlama mesajı yayınlayan Turan, "Kurban Bayramınız mübarek olsun" cümlesini kurdu. Çoğu kişi Turan'ın bu paylaşımının ironi olduğunu söylerken kendisi herhangi bir açıklama yapmadı.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@