Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin her yıl binlerce okuru ve yüzlerce yazarı ağırladığı önemli kültür etkinliklerinden biri olan Antalya Kitap Fuarı, 21 Ekim Cuma günü kapılarını açıyor. “Camdaki Kız” ve “Kral Kaybederse” gibi romanlarıyla ses getiren Gülseren Budayıcıoğlu’nun onur konuğu olduğu fuara tüm Antalyalılar davetli.

“Hayata Okuyarak Devam” sloganıyla bu yıl 12’ncisi düzenlenen Antalya Kitap Fuarı, 21 Ekim Cuma günü saat 10:00’da kapılarını okurlara açıyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin en önemli kültür etkinliklerinden biri olan fuar, bu yıl da binlerce kitapseveri ağırlayacak. 200’den fazla yazarın ve yayınevinin katılacağı fuarda, birbirinden ünlü isimler okurlarıyla imza günleri ve söyleşilerde buluşacak. 30 Ekim’e kadar sürecek olan organizasyonun onur konuğu, kitapları aylarca en çok okunanlar listesinde kalan ve reyting rekorları kıran “Camdaki Kız”, “Kırmızı Oda” gibi dizilerle ekranlara taşınan Gülseren Budayıcıoğlu olacak.

İstanbul Flüt Topluluğu, Nilüferli sanatseverlerle buluştu İstanbul Flüt Topluluğu, Nilüferli sanatseverlerle buluştu

Cam Piramit Kongre Merkezinde düzenlenecek olan fuar, her gün saat 10:00 ile 20:00 arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

AÇILIŞ TÖRENİ SAAT 15:00’TE

Türk ve dünya edebiyatının önde gelen isimlerini ağırlayacak olan Antalya Kitap Fuarı’nda Rusya’nın en çok okunan yazarlarından Chingiz Abdullayev, Ayşe Kulin, Üstün Dökmen, Sevil Atasoy, Altan Öymen, Enver Aysever, Osman Pamukoğlu, Levent Gültekin, Sinan Akyüz, Dr. Mustafa Karataş, Ahmet Şafak gibi pek çok yazar imza günü ve söyleşi etkinliği yapacak.

Kitap Fuarı açılış töreni ise 21 Ekim Cuma günü saat 15:00’te Cam Piramit Kongre Merkezi’nde yapılacak. Onur konuğu Gülseren Budayıcıoğlu’nun söyleşisi, açılış töreninin hemen ardından kongre merkezinde saat 16:00’da düzenlenecek. Antalya kitap fuarına tüm Antalyalılar ve kitapseverler davetli.