Ankara Yıldız Lions Kulübü tarafından, “Enerji Verimliliği” konulu ücretsiz bir seminer düzenleneceği bildirildi. 22 Mart 2022 Salı günü saat 20.30’da online ve halkın katılımına açık olarak gerçekleştirilecek seminerde, “Evimizde Enerji Verimliliğini Nasıl Arttırabiliriz?” sorusunun cevaplarına değinileceği öğrenildi.

Temiz Enerji Vakfı Başkan Yardımcısı ve Makina Mühendisi Tülin Keskin tarafından verilecek olan seminer, Jeoloji Mühendisi Deniz Can Serçe’nin moderatörlüğünde gerçekleştirilecek. Seminerde, enerji verimliliği konusunda verilecek bilgilerin ardından yurttaşların sorularının yanıtlanacağı bildirildi.  Ankara Yıldız Lions Kulübü’nün verdiği bilgide, seminere katılımın Zoom üzerinden yapılacağı belirtilirken, giriş bilgileri ise şu şekilde duyuruldu: “ID: 82865566246”  “Şifre: enerji”

YURTTAŞLARIN KATILIMININ ÖNEMSENDİĞİ BELİRTİLDİ

Gözden kaçırmayın

Türkiye'de 7,4 milyona yakın çocuk yoksulluk içinde büyümeye çalışıyor Türkiye'de 7,4 milyona yakın çocuk yoksulluk içinde büyümeye çalışıyor

Son olarak, Ankara Yıldız Lions Kulübü tarafından yapılan açıklamada, halkın yararına olan ve ücretsiz olarak gerçekleştirilen seminerlerin sık sık tekrarlandığı ve kulübün sosyal medya hesaplarından takip edilebileceği hatırlatıldı.