Ankara Büyükşehir Belediyesi, “Konservatuvar ve Güzel Sanatlar Hazırlık Kursları” düzenleyecek. Osmanlı Aile Yaşam Merkezi’nde ücretsiz olarak gerçekleştirilecek hazırlık kurslarına 1-18 Ocak 2023 tarihleri arasında başvurulabilecek.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı, konservatuvara hazırlanan gençler için ücretsiz “Konservatuvar ve Güzel Sanatlar Hazırlık Kursları” düzenlemeye başlayacak.

Osmanlı Aile Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirilecek kurslara 1-18 Ocak 2023 tarihleri arasında başvuru yapılabilecek.

ABB, ‘İvedik-Polatlı İçme Suyu İletim Hattı Projesi’nde Sona Yaklaşıyor ABB, ‘İvedik-Polatlı İçme Suyu İletim Hattı Projesi’nde Sona Yaklaşıyor

MÜZİKTEN GÖRSEL TASARIMA

Uzman eğitmenlerin vereceği dersler, enstrüman alanında piyano, gitar, keman, bağlama; görsel tasarım alanında ise heykel, seramik, grafik tasarım, iç mimarlık, moda tasarımı bölümlerine yönelik olacak.

Haftada 3 gün ve 10’ar kişilik sınıflarda verilecek kurslardan; enstrüman alanında 12-24 yaş, görsel sanatlar alanında ise 12-18 yaş aralığındaki gençler yararlanabilecek.

Kurstan yararlanmak isteyenler; Osmanlı Aile Yaşam Merkezi’ne bizzat giderek başvuruda bulunabilecek ve (0312 507 37 30) numaralı telefondan da bilgi alabilecek.