Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Fen İşleri Daire Başkanlığı, Etimesgut ilçesi Yapracık Mahallesi’ne yeni bir Aile Yaşam Merkezi kuruyor. Temeli atılan merkez inşaat çalışmalarının tamamlanmasının ardından havuz alanlarından spor merkezlerine, sanat ve müzik atölyelerinden etüt alanlarına kadar birçok faaliyet alanıyla hizmet verecek.

ABB, Başkentlilerin sosyal faaliyetlerde bulunabilmesi, spor yaparak sağlıklı yaşam sürmesi ve mesleki kurslara katılarak el becerilerini geliştirmesi amacıyla Etimesgut’ta projelendirdiği yeni Aile Yaşam Merkezi’nin temelini attı. Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerinin sürdürdüğü inşaat çalışmalarının tamamlanmasının ardından yurttaşlar merkezden ücretsiz olarak yararlanabilecek.

7’DEN 70’E HERKESE HİZMET VERECEK

53 milyon 900 bin TL sözleşme bedeli ile Etimesgut ilçesi Yapracık Mahallesi’ne yapılan merkez, kadın ve erkek havuz alanından kütüphaneye, fitnesstan yogaya, spor merkezinden etüt ve çalışma alanlarına, eğitim, sanat ve müzik atölyelerinden kafeterya ve otoparka kadar birçok faaliyet alanıyla 7’den 70’e herkese hizmet verecek. 

Beylikdüzü'nde 30. Adalet ve Demokrasi Haftası etkinlikleri sona erdi Beylikdüzü'nde 30. Adalet ve Demokrasi Haftası etkinlikleri sona erdi