Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB), 6 ilçede bulunan toplam 36 taşınmazı için aralık ayında 4 ayrı satış ihalesi düzenleyecek. İlk ihale, Çankaya Aziziye Mahallesi ile Mamak Mutlu Mahallesi’nde yer alan mesken ve mağazalardan oluşan 9 adet taşınmaz için yarın yapılacak. 

ABB, mülkiyetinde olan taşınmazları canlı yayında ihale yoluyla satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Bu kapsamda, aralık ayında kentin 6 ilçesinde bulunan toplam 36 taşınmaz için 4 ayrı satış ihalesi düzenlenecek. Büyükşehir, Mamak Mutlu Mahallesi’ndeki üç adet 3+1 ve Çankaya Karakusunlar Mahallesi’ndeki bir adet 4+1 mesken ile Çankaya Aziziye Mahallesi Ansera Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan 5 adet mağazayı, yarın (1 Aralık 2022) saat 14.00’te Encümen Toplantı Salonu’nda yapılacak ihale ile satışa çıkaracak.

SONRAKİ İHALE 8 ARALIK’TA

İmamoğlu’ndan erişim kısıtlanmasına tepki İmamoğlu’ndan erişim kısıtlanmasına tepki

Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı, aralık ayı boyunca Çubuk, Etimesgut, Keçiören, Mamak ve Pursaklar ilçelerinde yer alan toplam 27 taşınmaz için 3 ayrı satış ihalesi daha düzenleyecek. Etimesgut Eryaman ile Mamak Derbent Mahallesi’nde bulunan konut, ticaret ve kentsel servis alanlarından oluşan 5 adet taşınmazın satışının düzenleneceği ihale, 8 Aralık 2022 tarihinde yapılacak.