Aksaray'da yaşanan kadın cinayetinde 26 yaşındaki Zeynep Koyun, boşandığı erkek 29 yaşındaki Bilal G. tarafından evinde katledildi.

Gözden kaçırmayın

Cinsel saldırı faili Hasan Bilgili hakkında tutuklama talebi yine reddedildi Cinsel saldırı faili Hasan Bilgili hakkında tutuklama talebi yine reddedildi

Kadın cinayeti, dün saat 14.30 sırlarında Güzelyurt ilçesinde meydana geldi. Bilal G., bayram nedeniyle 7 yaşındaki kızı ve 5 yaşındaki oğlunu görmek için boşandığı kadın Zeynep Koyun'un birlikte yaşadığı dedesi Cavit Koyun'un evine gitti.

Bilal G. ve eski eşi Zeynep Koyun arasında tartışma çıktığı iddia edilirken; Bilal G., Zeynep Koyun'a kesici aletle saldırdı. Aldığı darbeler ile yere yığılan Koyun, ihbar üzerine çağrılan ambulansla Güzelyurt Devlet Hastanesine kaldırıldı. Zeynep Koyun, doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti. Cinayet mahallinden kaçan Bilal G. ise bir süre sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek teslim oldu. Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirilen Bilal G., sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.