AKP'li belediye, Alişan ve Demet Akalın için kısıtlamaları hiçe sayıp restoran açtı

İçişleri Bakanlığı son dönemle hızla yükselişe geçen koronavirüs vakaları nedeniyle bir takım kısıtlamalar içeren genelge yayınlamıştı. Bunlardan birisi de restoranların müşteri kabul etme kısıtla...

TOPLUM & YAŞAM 29.11.2020 - 11:55 29.11.2020 - 11:55 Dokuz8 Haber

İçişleri Bakanlığı son dönemle hızla yükselişe geçen koronavirüs vakaları nedeniyle bir takım kısıtlamalar içeren genelge yayınlamıştı. Bunlardan birisi de restoranların müşteri kabul etme kısıtlamasıydı.

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesine giden şarkıcı Demet Akalın ve Alişan için Şanlıurfa Belediyesi’ne ait Cumhuriyet Parkı Sosyal Tesisleri’ndeki restoran açıldı. İkilinin restoranda yemek yediği anları şarkıcı Demet Akalın sosyal medya hesabından paylaştın.

‘ESNAFA GÜNAH, BELEDİYEYE MÜBAH MI?’

Sözcü'den Evren Demirdaş'ın haberine göre; Yasağa rağmen şarkıcılar için restoran yasağının delinmesine tepki gösteren Eyyübiye ilçe belediyesi eski meclis üyesi Bilal Tekatlı sosyal medya hesabından şu tepkiyi gösterdi;“Esnafa günah, belediyeye mübah mı? Sn valim @Abdullah_Erin47 restaurant ve lokantalar sadece paket servisi olacaktı. Kamu kurumları, hükümetimizin aldığı kararları çiğniyor ise vatandaş ne yapsın. Gereğini yapmanız dileği ile”

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@