AKP Sözcüsü Çelik: Bunları defalarca gördük

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, “Her türlü kriz senaryosunu boşa çıkaracak, hedeflerimize yürüyeceğiz Sürekli kriz senaryolarının emrine girerek, Hükümetimizi ve bakanlarımızı hedef alan propagandaların a...

EKONOMİ 07.08.2020 - 11:56 07.08.2020 - 11:56

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, “Her türlü kriz senaryosunu boşa çıkaracak, hedeflerimize yürüyeceğiz Sürekli kriz senaryolarının emrine girerek, Hükümetimizi ve bakanlarımızı hedef alan propagandaların amacını ve siyasi adresini biliyoruz” dedi.

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, Türkiye'nin yükselmeye devam eden güç olduğunu belirterek, "Ekonomide, dış politikada, terörle mücadelede, iç politikada, sosyal politikalarda hedeflerimize yürümeye devam edeceğiz. ‘Millet siyaseti’mize karşı ‘lejyoner siyaseti’ ile karşı çıkanların propagandalarının amacını görüyoruz" ifadelerini kullandı.AKP'li Ömer Çelik, döviz kurlarının artışının ardından Twitter hesabından yaptığı açıklamada, sürekli kriz senaryolarının emrine girerek, hükûmeti ve bakanları hedef alan propagandaların amacını ve siyasi adresini bildiklerini belirterek, "Bunları defalarca gördük. Bunların itibarı ve siyasi geleceği yoktur." diye yazdı.Ömer Çelik şunları söyledi: "Türkiye yükselmeye devam eden güçtür. Ekonomide, dış politikada, terörle mücadelede, iç politikada, sosyal politikalarda hedeflerimize yürümeye devam edeceğiz. “Millet siyaseti”mize karşı “lejyoner siyaseti” ile karşı çıkanların propagandalarının amacını görüyoruz.Milletimizin talimatları ile konjonktüre dayanmayan, kalıcı ve sürekliliği olan politikalarla ekonomimizin, güvenliğimizin ve demokrasimizin gücünü garanti altına alan adımları atmaya devam edeceğiz. Milletimiz kendisi için çalışanların yanındadır.

“HÜKÜMETİMİZ CUMHURBAŞKANIMIZIN DİRAYETLİ YÖNETİMİ İLE DİMDİK AYAKTA”

Amacımız konjonktürel olmayan, gelecek nesiller için kalıcı olan yapıları oluşturmaya devam etmektir.Kalıcı ve sürekliliği olan kararlarla ekonomimizi milli çıkarlarımızı ve güvenliğimizi teminat altına almaya devam eden politikalar uygulamak siyasi hareketimizin varlık sebebidirHükümetimiz Cumhurbaşkanımızın dirayetli yönetimi ile dimdik ayaktadır. Her türlü kriz senaryosunu şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da boşa çıkaracağız ve hedeflerimize yürüyeceğiz.Refah, güvenlik, adalet ve demokratikleşme üreten politikaları her türlü etkiden koruyacak kalıcı imzalar atma yolunda geleceğe kararlılıkla ve güçle yürüyoruz. Siyasetimizi konjonktürel etkilere teslim etmeye çalışan propagandaları yine boşa çıkaracağız.

“İŞLERİ GÜÇLERİ KRİZ SENARYOLARINA DİLENCİLİK YAPMAK”

Sürekli kriz senaryolarının emrine girerek, Hükümetimizi ve bakanlarımızı hedef alan propagandaların amacını ve siyasi adresini biliyoruz. Bunları defalarca gördük. Bunların itibarı ve siyasi geleceği yoktur.Bizim için önemli olan milletimizin talimatlarıdır. Milletimizin her bir ferdinin sesine kulak vermek en yüksek siyasi hassasiyetimiz ve ilkemizdir. Her bir ferdiyle tüm milletimizin sesine kulak vererek, siyasi sözümüzü sadece milletimizin talimatı ile inşa ediyoruz.İşi gücü kriz senaryolarına dilencilik yapmak olan, siyasiler ‘bağımlılık bağımlısı’ haline gelmiş bir siyasi dayatma peşindeler. Bunların, Cumhurbaşkanımızı ve bakanlarımızı hedef alan çirkin propogandaları yok hükmündedir."

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST