Haber: Ahmet Ünsal/Manisa

Sanatçı kişiliği ile de bilinen Yenişehirlioğlu, Manisa Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen 19 Mayıs törenlerine kolundaki binler dolarlık ‘Rolex’ yerine 10 bin liralık ‘Wainer ’ marka saati ile katıldı.

Sosyal medya üzerinden kendisine yönelik tepkilerin yükselmesi üzerine Yenişehirlioğlu “Helal yoldan kazandım, takmaya devam edeceğim” sözleri ile kendisini savunmuştu.


 Alt kesim kesim saati olarak herkesin rahatlıkla satın alabileceği 7500 TL ile 10 bin TL arasındaki bilinen Klasik model Wainer  saatine kısa sürede alıştığını gösteren AKP'li vekil Bahadır Yenişehirlioğlu’nun Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in ekonomik tedbirler doğrultusunda alınması gereken bir dizi tasarruf kararlarına jet hızıyla uyum sağladığı görüldü.


 AKP Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Yenişehirlioğlu, tören boyunca yeni kullanmaya başladığı Wainer marka saatinden gözünü alamadı.


Yenişehirlioğlu, tören sonrasında katılacağı farklı programlarına geç kalmamak için gözünü saatinden ayırmadı. Yenişehirlioğlu’nun şimdilik takmaktan imtina ettiği binlerce dolarlık Rolex saatini ilerleyen günlerde aile içerisindeki etkinliklerde kullanacağı öğrenildi