AHBAP Derneği'nin başkanı sanatçı Haluk Levent, son zamanlarda sık sık yaşanan sel ve yangın gibi afetlerde zarar gören vatandaşlara destek için 7.5 milyon TL bütçe ayırdıklarını twitter’den duyurdu.

Kurucusu ve başkanı olduğu AHBAP Derneği'yle Türkiye'nin dört bir yanında yıllarda ihtiyaç sahiplerine yardım eden ünlü şarkıcı Haluk Levent, son zamanlarda artış gösteren sel ve yangın felaketinden etkilenen yurttaşlar için harekete geçti.

"7.5 MİLYON TL"

Çevre mühendisi Öztürk’ten endişelendiren açıklama: Marmara Denizi dipten itibaren boğularak ölüyor Çevre mühendisi Öztürk’ten endişelendiren açıklama: Marmara Denizi dipten itibaren boğularak ölüyor

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda afetlerden etkilenen vatandaşlar için 7.5 milyon TL bütçe ayırdıklarını söyleyen Levent, "Şu an meydana gelen-gelecek olan yangınlardan, sel baskınından zarar gören vatandaşlarımıza hem belediye yetkilileri hem de valilikler muhakkak ki destekte bulunacaktır. Ahbaplar olarak bizlerin de sofrada tuzu olsun istedik. İlk etapta 7.5 milyon TL ayırdık" ifadelerini kullandı.