Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Başkanı Hüsnü Bozkurt ve beraberindeki heyet, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e yönelik nezaket ziyaretleri sürüyor. Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Hüsnü Bozkurt ve yönetim kurulu üyeleri ile Atatürkçü Düşünce Derneği Eskişehir Şube Başkanı Cihan Taşar, Başkan Büyükerşen’i makamında ziyaret etti.

Eskişehir’in çağdaş bir şehir olduğunu belirten Bozkurt, Başkan Büyükerşen’in şehircilik alanında yaptığı çalışmalarla, Eskişehir’i bozkırın ortasında parlayan bir yıldız haline getirdiğini söyledi. Tarihi Odunpazarı bölgesindeki müzeleri de gezdiklerini belirten Bozkurt, “Eskişehir müzeleri ile çok farklı bir şehir. Gezdik ve çok beğendik. Hamam Müzesi’ni de görme imkânımız oldu. Gerçekten çok özel bir müze olmuş. Yaptığınız tüm çalışmalar için sizleri yürekten kutluyorum” dedi.

Bursa'da tek bölümlük TSM konseri Bursa'da tek bölümlük TSM konseri

Başkan Büyükerşen de nazik ziyaret dolayısıyla teşekkür ederek, “Kıymetli dostum Hüsnü Bozkurt’un Atatürk Düşünce Derneği Genel Başkanlığı görevinde olmasından dolayı çok mutluyum. Eskişehir Atatürk’ün izinde bir Cumhuriyet şehri olmaya devam edecektir” diye konuştu.

Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret, çektirilen fotoğraf ile sona erdi.