1 Mayıs'ta temizlik işçilerine yardım etti, çöp topladı

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nde Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, işçilerle birlikte çöp kamyonuna bindi. İki noktada çöp konteyneri boşaltarak, konteynerlerin çevresinde süpürgeyle temizlik...

GÜNDEM 01.05.2020 - 18:30 01.05.2020 - 18:30

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nde Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, işçilerle birlikte çöp kamyonuna bindi. İki noktada çöp konteyneri boşaltarak, konteynerlerin çevresinde süpürgeyle temizlik yaptı.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla dün, Umurca Mahallesi’nde bulunan Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Konacık Gaz Deresi Mevkii’nde bulunan Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Cenaze Hizmetleri Birimi ve Peksimet Mahallesi’nde bulunan  Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı  asfalt şantiyesini ziyaret ederek Belediye çalışanları ile bir araya geldi.Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde ot temizliği yapan işçilerin yanına da uğrayan Aras, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutlayarak kısa süreli sohbet etti. Bölgede bulunan bir marketi de ziyaret eden Başkan Aras, burada da sokağa çıkma yasağında çalışanlara çiçek verdi; 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutladı.

TEMİZLİK İŞÇİLERİNE YARDIM ETTİ

Aras, temizlik işçilerine de yardımcı olarak, CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan ile birlikte çöp kamyonuna bindi. İki noktada çöp konteyneri boşaltarak, konteynerlerin çevresinde süpürgeyle temizlik yapan başkan Aras, Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde ot temizliği yapan işçilerin yanına uğradı. Onların da 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutlayarak kısa süreli sohbet etti.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@