GÜNDEM POLİTİKA SPOR

Batman’da HDP’li adaylardan ‘Yarasalar’ ziyareti

dokuz8HABER/Ciwan Değer ()

Batman’da seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren HDP Eş Başkan Adayları Op. Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz Batman Petrol Spor’un ‘Yarasalar’ Taraftar Grubu’nu ziyaret etti.

Seçim çalışmaları süresince gittikleri her yerde halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Halkların Demokratik Partisi (HDP) Batman Belediye Eş Başkan Adayları Op. Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, Yarasalar tarafından muhteşem bir şekilde karşılandı.

YARASALAR: KAYYUMLARI YIKMAYA GELDİK

‘Yarasalar’ Belediye Eş Başkan Adayları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz’ı, karşılarında görünce “Gücüne güç katmaya geldik, kayyumları yıkmaya geldik, HDP seninle ölmeye geldik” diyerek sloganları arttı.

Ateşte demledikleri çaydan Eş Başkan Adaylarına ve beraberindeki partililere ikram eden Yarasalar Grubu; barış, demokrasi, kardeşlik ve özgürlüklerin savunucusu olan, hak ve adaletten yana tavır koyan HDP’nin desteklenmesi gerektiğinin mesajını verdi.

ULAŞIM DESTEĞİ İSTEDİLER

Batman Belediyesi’nin kendilerini ulaşım anlamında daha çok desteklemesini isteyen Yarasalar’ın gösterdiği misafirperverlik ve samimi yaklaşımları dikkatlerden kaçmadı.

‘SPORA DESTEĞİMİZ HER ZAMAN SÜRECEK’

Yarasalar’ın samimi yaklaşımlarından mutluluk duyduklarını belirten Belediye Eş Başkan Adayları Dr. Demir ve Songül Korkmaz, “Seçim çalışmalarımız süresince en renkli ziyaretimizi, Batman Yarasalar Taraftar Grubu gerçekleştirdik. Gençlerle ilgili projelerimizi anlattık. Batman futbolunu konuştuk. Yarasalara bu farklı ve güzel karşılamadan dolayı teşekkür ederiz. Gençlere ve spora desteğimiz her zaman olacaktır” dediler.

Etiketler

SON TWEET’LER

24 minutes ago
YSK kesin sonuçlara göre belediye başkanlıklarında AKP yüzde 54,76, CHP yüzde 17,71, MHP 17,20, HDP 4,21, İYİ Parti 1,77, Saadet Partisi 1,55 oy aldı. https://t.co/7e93I9ruNH
26 minutes ago
Bursa'nın İznik ilçesinde, soğuk hava deposunda çıkan yangında 40 ton meyve ve sebze kül oldu. https://t.co/KqJtC9Srrd
27 minutes ago
Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimine ilişkin kesin sonuçları ilan etti. 31 Mart yerel seçimleri kesin sonuçlarına göre büyükşehirlerde AKP yüzde 51,72, CHP yüzde 34,48, MHP yüzde 3,45, HDP yüzde 10,34 oranında oy aldı. https://t.co/jKOgaGc6JA
1
31 minutes ago
Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ve eşini Eskişehir'deki evlerinde darp edip kasayı soyduğu iddiasıyla gözaltına alınan evin çalışanı Moldova uyruklu kadın tutuklandı. https://t.co/9KDoFeS5Gu
1
35 minutes ago
Şanlıurfa’da kredi kartında yaşanan problem için bankaya giden bir müşteri ile kadın personel arasında tartışma çıktı. Tartışmanın ardından kadın çalışanın haber verdiği yakınları, müşteriye ait oteli sopalarla basarak çalışanları dövdü, 7 kişi yaralandı. https://t.co/qVWREzP9aO
1 4